• De jeugdcommissie heeft de teamindelingen voor het nieuwe seizoen bekend gemaakt. We gaan het seizoen in met een JO19-1, JO13-1, JO11-1, JO9-1 en JO9-2. Hieronder vind je de teamindelingen en zodra de KNVB de indelingen bekend heeft gemaakt, vind je meer informatie op de teampagina's, onder het menu Jeugd.

      JO19-1  
      Trainer: Aad van Tol
      Leider: Aad van Tol
      Training: Maandag 19:00-20:00 uur
        Woensdag 19:00-20:00 uur
         
      voornaam achternaam
    1 Matthijs Vrolijk
    2 Bas Moor
    3 Rody Rademaker
    4 Mike Glebbeek
    5 Joep van Koert
    6 Calvin Lancel
    7 William Miedema
    8 Boris van Harten
    9 Wessel Kuijf
    10 Dante Ibrahim
    11 Max Perkins
    12 Kees Boekel
    13 Isolde Varkevisser
    14 Suzanne van Tol
    15 Mats Westmaas
    16 Mitchell Schutter

     

      JO13-1  
      Trainer:

    Marco van Klaveren
    Gé Poelwijk

      Leider:

    Marco van Klaveren
    Gé Poelwijk

      Training: Dinsdag 18:30 - 19:30 uur
        Donderdag 18:30 - 19:30 uur
         
      voornaam achternaam
    1 Tom Oosterman
    2 Laszlo Van Egmond
    3 Tom Vergeer
    4 Kevin  Langejans
    5 Lesley Van Houten
    6 Stijn Den Dulk
    7 Kevin Van Meurs
    8 Bas Van Klaveren
    9 Tren Groot

     

      JO11-1  
      Trainer: Michiel Schildmeyer
    Derrek Gruppen
      Leider: Henri Valentijn
      Training: Dinsdag 18:15 - 19:15 uur
        Donderdag 18:15 - 19:15 uur
         
      voornaam achternaam
    1 Senn Heijman
    2 Jules Mayczerac
    3 Wessel Valentijn
    4 Linsey Valentijn
    5 Sydney Rijneveld
    6 Oliwia Kiesilinska
    7 Boris Van der Pijl
    8 Lars Den Dulk
    9 Finn De Goeij

     

      JO9-1  
      Trainer: Jordi Wijfje
      Leider: Jordi Wijfje
      Training: Woensdag 18:00 - 19:00 uur
         
      voornaam achternaam
    1 Wess Heijman
    2 Jayden Kats
    3 Mats Groot
    4 Djordy van Gils
    5 Levi Wijfje
    6 Olle van Haastrecht
    7 Niels Turk
    8 Brannon Jasper

     

      JO9-2  
      Trainer: Geert Gruppen
      Leider: Frank van der Ploeg
    Jeroen Poot
      Training: Woensdag 17:00 - 18:00 uur
         
      voornaam achternaam
    1 Thijs  Poot
    2 Danny van Meurs
    3 Finn vd Ploeg
    4 Damian Rijneveld
    5 Xander Van der Pijl
    6 Rick Hijman
    7 Desteny  Jesse
    8 Kysa de Goeij