Home
Nieuws
Programma
Vereniging
Vereniging
Organisatie
van het Bestuur
Lidmaatschap
Accommodatie
50 Jarig Jubileum
Foto Albums 50 jarig jubileum
Geschiedenis
Route
Studio Alphen
Kampioen 2018-2019
De Pen
Senioren
Senioren
Sv Aarlanderveen 1
Sv Aarlanderveen 2
Sv Aarlanderveen 3
Sv Aarlanderveen 35+1
Trainingstijden
Jeugd
Jeugd
Sv Aarlanderveen JO16
Sv Aarlanderveen JO14
Sv Aarlanderveen JO11
Sv Aarlanderveen JO9
Sv Aarlanderveen JO8
Sv Aarlanderveen JO7
Pupillen voetbal KNVB
Pupil van de week
Jeugdkamp
Trainingstijden
Sponsoring
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Balsponsors
SponsorKliks
Vrienden
Vrienden
Vrienden van SVA
Projecten
Reglement
Foto Albums
SVA WEBSHOP
Home
Nieuws
Programma
Vereniging
+
Vereniging
Organisatie
van het Bestuur
Lidmaatschap
Accommodatie
50 Jarig Jubileum
+
50 Jarig Jubileum
Foto Albums 50 jarig jubileum
Geschiedenis
Route
Studio Alphen
Kampioen 2018-2019
De Pen
Senioren
+
Senioren
Sv Aarlanderveen 1
Sv Aarlanderveen 2
Sv Aarlanderveen 3
Sv Aarlanderveen 35+1
Trainingstijden
Jeugd
+
Jeugd
Sv Aarlanderveen JO16
Sv Aarlanderveen JO14
Sv Aarlanderveen JO11
Sv Aarlanderveen JO9
Sv Aarlanderveen JO8
Sv Aarlanderveen JO7
Pupillen voetbal KNVB
Pupil van de week
Jeugdkamp
Trainingstijden
Sponsoring
+
Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Balsponsors
SponsorKliks
Vrienden
+
Vrienden
Vrienden van SVA
Projecten
Reglement
Foto Albums
SVA WEBSHOP
Programma
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Competitie
Aanvangstijd
Scheidsrechter
Details
23-03
Voorschoten`97 JO16-3
Aarlanderveen JO16-1
B3565 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 1/4 finales
11:15
L. (Luca) Lodder
23-03
Aarlanderveen 2
NSV'46 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
12:00
M.J.M. (Martien) Hendriks
23-03
Zevenhoven 4
Aarlanderveen 3
0214 Mannen Zaterdag reserve
13:00
Afgeschermd
23-03
Aarlanderveen 1
Koudekerk 1
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
14:30
mevr M. (Manon) Plandsoen
23-03
Rijnstreek 35+1
Aarlanderveen 35+1
0292 Mannen 35+ Zaterdag
14:30
30-03
TAVV 2
Aarlanderveen 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
12:00
30-03
Aarlanderveen 3
ARC 16
0214 Mannen Zaterdag reserve
12:30
Afgeschermd
30-03
Gouda 35+1
Aarlanderveen 35+1
0292 Mannen 35+ Zaterdag
14:30
06-04
Aarlanderveen JO14-1JM
Zevenhoven JO14-1
0391 Onder 14 (3e fase)
08:45
P.F. (Pascal) v.d. Berg
06-04
Aarlanderveen JO7-1
TAVV JO7-2
09:00
06-04
Aarlanderveen JO16-1
Linschoten JO16-1
0683 Onder 16 (3e fase)
10:30
G. (Geert) Gruppen
06-04
Aarlanderveen 3
Woubrugge 7
0214 Mannen Zaterdag reserve
12:30
N. (Nico) Groen in 't Woud
06-04
Aarlanderveen 35+1
Koudekerk 35+2
0292 Mannen 35+ Zaterdag
14:30
M.J.M. (Martien) Hendriks
06-04
Zevenhoven 1
Aarlanderveen 1
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
14:30
06-04
ARC 6
Aarlanderveen 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
16:15
13-04
ASC JO14-2
Aarlanderveen JO14-1JM
0391 Onder 14 (3e fase)
10:00
13-04
Alphia JO16-2
Aarlanderveen JO16-1
0683 Onder 16 (3e fase)
10:15
13-04
Aarlanderveen 2
Woubrugge 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
12:00
Afgeschermd
13-04
ARC 16
Aarlanderveen 3
0214 Mannen Zaterdag reserve
14:15
13-04
Aarlanderveen 1
Soccer Boys 1
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
14:30
13-04
Woubrugge 35+1
Aarlanderveen 35+1
0292 Mannen 35+ Zaterdag
14:30
J. (Jan) van der Salm
20-04
Aarlanderveen JO14-1JM
MMO JO14-1
0391 Onder 14 (3e fase)
08:45
20-04
Aarlanderveen JO16-1
Gouderak JO16-1JM
0683 Onder 16 (3e fase)
10:30
G. (Geert) Gruppen
20-04
Alphen 2
Aarlanderveen 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
12:00
20-04
Aarlanderveen 3
Sportief 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
12:30
20-04
Aarlanderveen 35+1
Sportlust '46 35+2
0292 Mannen 35+ Zaterdag
14:30
A.A.J. (Alex) Koelewijn
20-04
Lugdunum 1
Aarlanderveen 1
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
14:30
Uitslagen
Wedstrijddatum
Datum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Competitienaam
Details
16-03
2024-03-16 00:00:00.00
Aarlanderveen 35+1
Koudekerk 35+1
0 - 7
0292 Mannen 35+ Zaterdag
16-03
2024-03-16 00:00:00.00
BSC '68 1
Aarlanderveen 1
2 - 0
0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)
16-03
2024-03-16 00:00:00.00
Aarlanderveen 3
Floreant 7
3 - 0
0214 Mannen Zaterdag reserve
16-03
2024-03-16 00:00:00.00
Sporting Leiden 3
Aarlanderveen 2
3 - 2
0214 Mannen Zaterdag reserve
16-03
2024-03-16 00:00:00.00
Aarlanderveen JO16-1
Nieuwkoop JO16-1
2 - 1
0683 Onder 16 (3e fase)
16-03
2024-03-16 00:00:00.00
Woerden JO11-3JM
Aarlanderveen JO11-1
0 - 7
0270 Onder 11 (3e fase)