• Meisjesvoetbal op komst bij Aarlanderveen?

    De A-selectie doet er in ieder geval zijn best voor. De afgelopen week zijn er namelijk 2 meisjes geboren. Als eerste was de familie Linstra aan de beurt waar afgelopen woensdag 2 oktober dochter Fenne werd geboren. Fenne is de jongste dochter van trainer Arjen en zijn vriendin Marielle. Tieme en Jente zijn de grote en trotse broer en zus van Fenne. Afgelopen donderdag na de training zat de selectie lekker aan roze beschuit met muisjes voor de geboorte van Fenne.
     
    De tweede dame werd bij de familie Voorn verwelkomt. Kafel Voorn kreeg ongetwijfeld zijn mooiste verjaardagscadeau ooit afgelopen vrijdag. Op zijn verjaardag werd zijn dochter Aimee Joceline Elisabeth geboren. Kafel(Kaffie) en Marieke zijn nu de trotse ouders van Isabellan en Aimee.
     
    Heel veel geluk met de nieuwe aanwinsten en we hopen de (kleine) dames snel te zien op Polderpark!