• Het tweede elftal heeft woensdagavond met 4-4 gelijkgespeeld tegen het veel hoger geklasseerde Siveo 2. Met maarliefst vier gastspelers vanuit de Veteranen en twee vanuit het vierde elftal werd een goede pot voetbal afgeleverd. Siveo was zeker de eerste helft de bovenliggende partij, maar Aarlanderveen kreeg vanuit de counter de grootste kansen. Aarlanderveen kwam tot drie keer toe op achterstand, maar wist door schitterende doelpunten van Aron Bunnik, Jordy van Dam en Ronald de Rooij toch met 3-3 te gaan rusten.

    In de tweede helft kwam Aarlanderveen verdiend op 4-3 door wederom een schitterende goal. Dit keer was Sander de Vries de doelpuntenmaker en zo leek Aarlanderveen 2 de punten op het eigen Polderpark te houden. Helaas kwam Siveo in blessuretijd alsnog langzij en voelde dit toch wel als een nederlaag voor Aarlanderveen. Maar als je bedenkt dat er uit met 3-0 kansloos werd verloren, dan is deze uitslag en het vertoonde spel met zoveel gastspelers toch zeker wel een opsteker. De vier Veense goals waren bovendien van een grote schoonheid!