Afgelopen jaren zijn er verschillende projecten uitgevoerd ter verbetering van onze huidige accommodatie. Zo hebben de “Vrienden van SVA” in 2019 de gehele bar opgeknapt. Is de behandelkamer aangepakt, is er veel schilderwerk uitgevoerd, is de Cv-ketel vervangen en hebben we dit seizoen onze bestuurskamer opgeknapt. Maar hier blijft het niet bij.
Ons huidige clubgebouw is toe aan een grotere upgrade. Uiteraard willen we de sfeer en nostalgie van het gebouw niet kwijtraken. In opdracht van het Bestuur heeft een architect onze eerste wensen verwerkt in een ontwerp. Gezien de kosten en impact op het gebouw, voorziet het Bestuur dat dit in meerdere fases uitgesmeerd over meerdere jaren plaats gaat vinden.
Momenteel is niets in beton gegoten en moet het Bestuur dit nog voorleggen aan de leden. Ter inspiratie zijn de ontwerptekeningen toegevoegd om iedereen een beeld te geven van de ideeën die momenteel leven.