• Elke vereniging heeft er één, een clublied. Vaak een wat oubollige hymne uit een grijs verleden, die bij elke wedstrijd uit volle borst wordt meegezongen. En zo hoort het eigenlijk ook. Het is een uiting van de eigen identiteit. Het zorgt voor verbondenheid, een gevoel van samenhorigheid, door het clublied aan te heffen.

  Anno 2019, het jaar waarin er vanalles staat te gebeuren bij SV Aarlanderveen, hebben wij ook een eigen clublied! Hieronder is het te beluisteren. Het clublied is geïnspireerd op Keltische muziek en spontaan gezongen door enkele SVA supporterts! En leer de tekst maar snel uit je hoofd, want het komt vast nog menigmaal voorbij in de komende weken!!!

  Clublied SV Aarlanderveen

  Green is the colour, football is the game
  We're all together and winning is our aim
  So cheer us on through the sun and rain
  Cos we are Aar-lan-der-veen

  Here in the polder, whether rain or fine
  We can shine all the time
  Home or away, come and see us play
  You're welcome any day

  Green is the colour, football is the game
  We're all together and winning is our aim
  So cheer us on through the sun and rain
  Cos we are Aar-lan-der-veen

  Come to the canteen and we'll welcome you
  Wear your green and see us through
  Sing loud and clear until the game is done
  Supporters SVA

  Green is the colour, football is the game
  We're all together and winning is our aim
  So cheer us on through the sun and rain
  Cos we are Aar-lan-der-veen

  Green is the colour, football is the game
  We're all together and winning is our aim
  So cheer us on through the sun and rain
  Cos we are Aar-lan-der-veen