• Trainingskamp dag 3

    24 jan 2018
  • Deze zondagmorgen moest iedereen om 9 uur beneden aan het ontbijt zitten ondanks dat er diverse spelers wakker werden bij een andere kamergenoot. Maar wel allemaal in hetzelfde complex voor de duidelijkheid werd iedereen na een zeer korte nacht gewekt onder aanvoering van aanvoerder Mike Busse zo rond half 9.
    De meeste spelers waren tussen 4 en 6 uur thuis dus het was voor de meeste een zeer korte nacht maar de doelstelling om 9 uur beneden te zijn werd door iedere selectiespeler gehaald. 1 team en 1 taak prima uitgevoerd en s’ avonds een man, s’ morgens een man. Er was een iemand afwezig tijdens het ontbijt onze eigen ZB maar die had nog last van een jetlag aangezien hij vrijdag nog moest werken.
    Zoals belooft werd er deze zondag niet meer getraind want iedereen was keurig op tijd aanwezig. Wel werd er een mooi park aangedaan in Duisburg met hoogovens waar nog even een frisse neus werd gehaald en de beentjes werden gestrekt voor dat we terug naar Nederland zouden rijden.
    De hoogovens draaide al een jaar of 30 niet meer gezien de roest maar we konden over het park lopen en hadden een actieve route door de fabriek heen aan de buitenkant via trappen en roosters. Lekan kreeg nog een stukje geschiedenis te horen over de hoogovens. Vlak nadat de bus Duisburg uit reed lagen de eerste spelers al bij te slapen na een korte nacht.
    Net over de grens bij Zevenaar werd een AC restaurant / Burgerking aangedaan waar sommige konden ontbijten of bij eten omdat dit bij het ontbijt nog niet zo goed lukte. Ook kwamen er sterke verhalen over de zaterdagavond waar Mike voor open doel misschoot aldus Jimmy. Youp het erg gezellig had met een milf zoals de rest van de spelersgroep het noemde. Er waren diverse spelers door geen sleutel mee te nemen (of was het toch iets teveel alcohol?) in bedden belanden van teamgenoten i.p.v. hun eigen bed met kleding van de zaterdagavond nog aan.
    Na deze pauze werd de quiz verder gespeeld en kwamen er diverse winnaars uit de bus met leuke prijzen geregeld door leider Michiel. Aangekomen op sportpark Polderpark werden gezamenlijk de tassen en trainingsspullen zoals ballen, hesjes enz. uitgeladen waarna iedereen terug naar ging om na te genieten en bij te slapen van een fantastisch trainingskamp.